Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75,5x51,5 cm

Oramad

188867

2013-06-02