Lena A Linderholm litografi
2013-06-02
188869
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, bladmått 80x60,5 cm
Oramad