Näsdukar och dukar 18/1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NÄSDUKAR, 40 st., NÄSDUKSPÅSAR, 3 st., 18/1900-tal, bl a siden, spets och linne, DUKAR, 8 st., bl a spets och linne, 1900-talets början, ASK för näsdukar medföljer

188881

2013-06-03