Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NÄSDUKAR, 40 st., NÄSDUKSPÅSAR, 3 st., 18/1900-tal, bl a siden, spets och linne, DUKAR, 8 st., bl a spets och linne, 1900-talets början, ASK för näsdukar medföljer
188881
2013-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här