Rolf Gjedstad oljemålning

Rolf Gjedstad oljemålning
Rolf Gjedstad oljemålning
Rolf Gjedstad oljemålning
Rolf Gjedstad oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GJEDSTED, Rolf (Danmark, född 1947): Komposition, signerad Rolf Gjedstad, även signerad a tergo, olja på pannå, 67x82 cm

188894

2013-06-03