Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Klosterbröder, signerad Dorti, olja på duk, 51x38 cm

Duklagning, smärre ramskador

188937

2013-06-03