Danserska oljemålning

Danserska oljemålning
Danserska oljemålning
Danserska oljemålning
Danserska oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Iran 1900-tal): Danserska, signerad, Qajar-måleri, olja på duk, 106x70 cm

Ytskador

188969

2013-06-03