Torgny Dufwa oljemålning

Torgny Dufwa oljemålning
Torgny Dufwa oljemålning
Torgny Dufwa oljemålning
Torgny Dufwa oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUFWA, Torgny (1876-1960): Vinterbild-motiv från Nykvarn, olja på duk, signerad och daterad 1922?, 56x73 cm

188971

2013-06-03