Oljemålning landskap
2013-06-03
188975
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap, signerad W Schneider, olja på pannå, 34x48 cm