Oljemålning landskap
Valmis
2013-06-03
188975
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap, signerad W Schneider, olja på pannå, 34x48 cm