Oidentifierad konstnär vårvinter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vårvinterlandskap, signerad DWJ 46, olja på duk, 62x65 cm

188987

2013-06-03