Nagelskydd samt pärla Kina

Nagelskydd samt pärla Kina
Nagelskydd samt pärla Kina
Nagelskydd samt pärla Kina
Nagelskydd samt pärla Kina
Nagelskydd samt pärla Kina
Nagelskydd samt pärla Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NAGELSKYDD, silver, Kina, med dekor i form av groda och meanderslinga, längd 6,5 cm, PÄRLA, sten, med reliefdekor, diameter 3 cm
Proveniens: Sture Bergquist samling (1896-1988)

Slitage

189022

2013-06-03