Kolonn 1800-tal

Kolonn 1800-tal
Kolonn 1800-tal
Kolonn 1800-tal
Kolonn 1800-tal
Kolonn 1800-tal
Kolonn 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOLONN, med korintiskt kapitäl, bemålat trä, 1800-tal, skuren dekor, höjd 183 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Skador

189038

2013-06-03