Van Dyck porträtt Häringe Slott

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DYCK, Anthonis van (1800-tal) hans art: Porträtt av ädling, olja på duk, 73x58 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Omfattande duksador, revor och lagningar

189041

2013-06-03