Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EHRÉN, Svenolov (1927-2004): 18 st, Folksagemotiv, delvis med erotiska scener, signerade och daterade -78, provtryck, träsnitt, 35x28 cm
189047
2013-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här