Svenolov Ehrén träsnitt

Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EHRÉN, Svenolov (1927-2004): 18 st, Folksagemotiv, delvis med erotiska scener, signerade och daterade -78, provtryck, träsnitt, 35x28 cm

189047

2013-06-04