Mytologisk figurscen

Mytologisk figurscen
Mytologisk figurscen
Mytologisk figurscen
Mytologisk figurscen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

COYPEL, Charles Antoine, hans efterföljare, 1700-talets andra hälft, mytologiskt figurscen, olja på duk, 47x30 cm
PROVENIENS: Rapps konsthandel

189065

2013-06-03