Servis i miniatyr silver

Servis i miniatyr silver
Servis i miniatyr silver
Servis i miniatyr silver
Servis i miniatyr silver
Servis i miniatyr silver
Servis i miniatyr silver

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SERVIS, 3 dlr, silver, miniatyr, S:t Petersburg 1858, benknoppar på locken, invändigt med förgyllning på grädd- och sockerskål, totalvikt ca 435 g

Benknoppar med sprickor, bucklor

189081

2013-06-04