Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SERVIS, 3 dlr, silver, miniatyr, S:t Petersburg 1858, benknoppar på locken, invändigt med förgyllning på grädd- och sockerskål, totalvikt ca 435 g
Benknoppar med sprickor, bucklor
189081
2013-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här