Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KONSOLBORD, 18/1900-tal, grå marmorskiva, skuren dekor, höjd 86,5, 106x44 cm
Slitage, repor, sprickor, lagnignar, skiva med nagg
189088
2013-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här