Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD, 18/1900-tal, grå marmorskiva, skuren dekor, höjd 86,5, 106x44 cm

Slitage, repor, sprickor, lagnignar, skiva med nagg

189088

2013-06-04