Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, SKÅL på fot, 2-delad, alabaster, skuren dekor med motiv av blad blommor och delfiner, höjd 9-18 cm
Skador, nagg, avslag
189089
2013-06-04