Ljusstakar och skål på fot

Ljusstakar och skål på fot
Ljusstakar och skål på fot
Ljusstakar och skål på fot
Ljusstakar och skål på fot
Ljusstakar och skål på fot
Ljusstakar och skål på fot
Ljusstakar och skål på fot
Ljusstakar och skål på fot

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, SKÅL på fot, 2-delad, alabaster, skuren dekor med motiv av blad blommor och delfiner, höjd 9-18 cm

Skador, nagg, avslag

189089

2013-06-04