Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOLIN, Einar (1890-1976): 2 st, stockholmsmotiv, signerade Jolin, färglitografier, 54x45 resp. 44x55 cm
Något gulnade
189098
2013-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här