Einar Jolin färglitografier

Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): 2 st, stockholmsmotiv, signerade Jolin, färglitografier, 54x45 resp. 44x55 cm

Något gulnade

189098

2013-06-03