Kaffeskedar sockertång silver

Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver
Kaffeskedar sockertång silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSSKED, TÅRTSPADE, SOCKERTÅNG, KAFFESKEDAR, 12 st, silver, CO Persson, 1960-tal, graverad dekor, delvis förgyllda, vikt ca 288 g

189129

2013-06-04