Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPPLÄGGNINGSSKED, TÅRTSPADE, SOCKERTÅNG, KAFFESKEDAR, 12 st, silver, CO Persson, 1960-tal, graverad dekor, delvis förgyllda, vikt ca 288 g
189129
2013-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här