Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÖTSKÅL, tenn, med lock, hänklar, delvis otydliga stämplar, sannolikt stämplad för Carl Eric Anström (1845-61) Växjö, höjd inklusive lockknopp ca 18, diameter 26 cm
Mindre bucklor
189201
2013-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här