Wouverman hans efterföljare 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WOUVERMAN, hans efterföljare, efter, rastande sällskap, olja på pannå, 47x64 cm

Färgbortfall, smärre krackeleringar

189202

2013-06-04