Vas Ernst Gordon

Vas Ernst Gordon
Vas Ernst Gordon
Vas Ernst Gordon
Vas Ernst Gordon
Vas Ernst Gordon
Vas Ernst Gordon
Vas Ernst Gordon
Vas Ernst Gordon

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Ernst Gordon, Kosta, underfång i blått och rött, signerad Kosta GH 5058, höjd 21 cm

Smärre repor

189207

2013-06-04