Vaser i glas Vicke Lindstrand
Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VAS, glas, "Gräs", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, graverad dekor av grässtrån, signerad LG 104, MINIATYRVAS, glas, Vicke Lindstrand, signerad Kosta LG 2303, etsad dekor av trädstammar, höjd 9,5 cm
Zustandsbeschreibung
189211
2013-06-04