Vaser i glas Vicke Lindstrand

Vaser i  glas Vicke Lindstrand
Vaser i  glas Vicke Lindstrand
Vaser i  glas Vicke Lindstrand
Vaser i  glas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VAS, glas, "Gräs", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, graverad dekor av grässtrån, signerad LG 104, MINIATYRVAS, glas, Vicke Lindstrand, signerad Kosta LG 2303, etsad dekor av trädstammar, höjd 9,5 cm

Zustandsbeschreibung

189211

2013-06-04