Soffbord Laura Ashley
2013-06-04
189218
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, Laura Ashley, skiva i mahogny, underrede i smide, höjd 46, 135x74 cm
Slitage, repor