Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄSNITT, 4 st, Utagawa Kunisada (Toyokuni III), Japan 1786-1864, varav två signerade, varierande mått

2 blad med skador

189233

2013-06-04