Träsnitt Japan
2013-06-04
189265
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄSNITT, triptyk+2, Yoshiiku Utagawa, Japan 1833-1904, varav två daterade 1860, samtliga signerade,18,5x12 resp 22,5x13,5 cm