Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄSNITT, triptyk+2, Yoshiiku Utagawa, Japan 1833-1904, varav två daterade 1860, samtliga signerade,18,5x12 resp 22,5x13,5 cm
189265
2013-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här