Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄSNITT, triptyk+2, Yoshiiku Utagawa, Japan 1833-1904, varav två daterade 1860, samtliga signerade,18,5x12 resp 22,5x13,5 cm

189265

2013-06-04