Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄSNITT, 2 st, Toyohara Kunichika, Japan 1835-1900 varav en daterad 1879, Interiörer med kvinnor, signerade, 35,5x22 resp 34x24,5 cm

Fläckar, smärre skador, ett hörn med lagning

189295

2013-06-04