Tore Lundborg oljemålning

Tore Lundborg oljemålning
Tore Lundborg oljemålning
Tore Lundborg oljemålning
Tore Lundborg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LUNDBORG, Tore, (1910-1972): "Marslandskap", olja på pannå, signerad och daterad -63, 60x120 cm

189309

2013-06-04