Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄSNITT, 4 st, Japan, signerade Kogyo Tsukioka (verksam 1869-1929), Utagawa Kunisada (verksam 1786-1864) och Yoshiiku Utagawa (verksam 1833-1904), varierande mått

Två träsnitt med skador

189313

2013-06-04