Skulpturgrupp i gips

Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips
Skulpturgrupp i gips

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Två pojkar, signerad och daterad Herman Andersen 1916-17, bemålad gips, höjd 172 cm

Skador

189346

2013-06-05