Ljuskrona nyrokoko

Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, för 10 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, rött glas och vita glasblommor

Skadad glasblomma

189355

2013-06-05