Taburetter Karl Johan stil

Taburetter Karl Johan stil
Taburetter Karl Johan stil
Taburetter Karl Johan stil
Taburetter Karl Johan stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, Karl Johan stil, mahogny

En med lagning

189360

2013-06-06