Oljemålning Venedig

Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR( omkring 1900 ), Motiv från Venedig, signerad Burgers Venezia, olja på pannå, 64x44 cm

Krackelerad, mindre skada

189387

2013-06-05