Orientmatta Kina antik

Orientmatta Kina antik
Orientmatta Kina antik
Orientmatta Kina antik
Orientmatta Kina antik

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Kina, ca 288x350 cm

skador, slitage, blekt

189400

2013-06-04