Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRANDT, Carl (1852-1930): Fjällandskap, signerad och daterad C Brandt 1906, olja på duk, 73x92 cm
Annons a tergo: SvD "Fler nya rekord" Beijers

189432

2013-06-06