Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRANDT, Carl (1852-1930): Fjällandskap, signerad och daterad C Brandt 1906, olja på duk, 73x92 cm
Annons a tergo: SvD "Fler nya rekord" Beijers
189432
2013-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här