Sameskedar tumlare bägare silver
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMESKEDAR, 2 st., Sven O Falk, Nederkalix 1916 resp. 1930, MOCKASKEDAR, 13 st., TUMLARE, 2 st., en stämplad Hans Langberg, Söderhamn 1800, BÄGARE, silver
Delvis med gravyrer, skador (tumlare Söderhamn och bägare med omfattande skador)
189443
2013-06-05