Glasservis jugend
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLASSERVIS, 113 dlr, jugend, 1900-talets början, bestående av, 14 rödvinsglas, 18 champagnekupor, 13+19 vitvinsglas, 22 starkvinsglas, 12 cherryglas, 11 selterglas, 4 likörglas
Enstaka nagg
189444
2013-06-05