Glasservis jugend

Glasservis jugend
Glasservis jugend
Glasservis jugend
Glasservis jugend
Glasservis jugend
Glasservis jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVIS, 113 dlr, jugend, 1900-talets början, bestående av, 14 rödvinsglas, 18 champagnekupor, 13+19 vitvinsglas, 22 starkvinsglas, 12 cherryglas, 11 selterglas, 4 likörglas

Enstaka nagg

189444

2013-06-05