Skulptur gips

Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, gips, bronserad, föreställande yngling, höjd 63 cm

Skador, lagningar

189450

2013-06-05