Urna empirestil

Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, omkring 1900, empirestil, förgylld och bemålad dekor med bataljscen, höjd 28 cm

Smärre ytslitage

189461

2013-06-05