Karmstolar 1800-tal

Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, mahognyfanér, skuren dekor

Skador, lagningar, fläckar

189483

2013-06-05