Baljfåtölj sengustaviansk brännstämplad

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft, brännstämplad ESS, skuren och delvis bronserad dekor, bemålad

189494

2013-06-06