Byrå vitmålad
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, vitmålad, höjd 77, 100x50 cm
Proveniens: Inventariemärkt GAL 600 under krona för Gustaf VI Adolf, Ulriksdals slott för kronprins Gustav Adolf och kronprinsessan Louise
189496
2013-06-06