Byrå vitmålad

Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad
Byrå vitmålad

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, vitmålad, höjd 77, 100x50 cm
Proveniens: Inventariemärkt GAL 600 under krona för Gustaf VI Adolf, Ulriksdals slott för kronprins Gustav Adolf och kronprinsessan Louise

189496

2013-06-06