Byrå med stenskiva 1800-tal

Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal
Byrå med stenskiva 1800-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, valnöt och rot, dekor med intarsia, höjd 75, 78x49 cm

Nyckel saknas, slitage och skador

189499

2013-06-06