Trefot 1800-tal

Trefot 1800-tal
Trefot 1800-tal
Trefot 1800-tal
Trefot 1800-tal
Trefot 1800-tal
Trefot 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

TREFOT, 1800-talets slut, gjutjärn, märkt NQ för Näveqvarn samt 52 liter, bemålad, ca höjd 46, längd 70 cm

Korroderad, färgbortfall, sida och botten med borrade hål

189501

2013-06-06