Schatull 1700-tal

Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal
Schatull 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, 1700-tal, valnötsfanér med intarsiadekor på locket, höjd 30 cm, 59x43 cm, nyckel finns

Torrsprickor och fanérskador

189508

2013-06-07