Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHATULL, 1700-tal, valnötsfanér med intarsiadekor på locket, höjd 30 cm, 59x43 cm, nyckel finns
Torrsprickor och fanérskador
189508
2013-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här