Solfjäder Paris

Solfjäder Paris
Solfjäder Paris
Solfjäder Paris
Solfjäder Paris

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLFJÄDER, Venus och Adonis, 1700-tal, akvarell på papper och pärlemor, Paris 1752, förvaringskartong medföljer

Slitage

189511

2013-06-07