Teservis Japan

Teservis Japan
Teservis Japan
Teservis Japan
Teservis Japan
Teservis Japan
Teservis Japan
Teservis Japan
Teservis Japan

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

TESERVIS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, bestående av, tekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 5 koppar med fat

Slitage i guldet runt kanterna

189512

2013-06-07