Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
TESERVIS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, bestående av, tekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 5 koppar med fat
Slitage i guldet runt kanterna
189512
2013-06-07